Kontakt

Välkommen att kontakta oss!

Vem vill du kontakta?

Kundsupport Sälj Service Lager



Kontakta

Tel: +46 8 630 99 60
info.se@signode.com

Besök

Hantverkarvägen 6
187 66 Täby
Karta

Ekonomi

Shared Service Center
Tel: +46 371 375 00
accounting.se@sigpse.com

Kundsupport

Stefan Karlsson

Customer Service / Inside Sales Manager Scandinavia +46 8 630 99 69 s.karlsson@signode.com

Jonas Gustafsson

Inside Sales / Customer Service +46 8 630 99 68 j.gustafsson@signode.com

William Prtic

Inside Sales / Customer Service +46 8 630 99 78 w.prtic@signode.com

Jill Lövgren

Office Administrator / Sales Support +46 8 630 99 73 j.lovgren@signode.com

Martin Johnsson

Service Coordinator & Spare Part Service +46 8 6309987 m.johnsson@signode.com

Markus Uppling

Service Coordinator +46 8 630 99 83 muppling@signode.com

Sälj

Henrik Calander

Commercial Director Scandinavia +46 8 630 99 62 hcalander@signode.com

Björn Wessel

Area Sales Manager / Distrikt väst +46 8 630 99 76 b.wessel@signode.com

Ulf Jönsson

Area Sales Manager / Distrikt sydväst +46 8 630 99 71 u.jonsson@signode.com

Jan Karlsson

Area Sales Manager / Distrikt öst/norr +46 8 630 99 75 j.karlsson@signode.com

Kristian Ekner

Area Sales Manger / Distrikt sydöst +46 8 630 99 66 kekner@signode.com

Jonas Gustafsson

Inside Sales / Customer Service +46 8 630 99 68 j.gustafsson@signode.com

William Prtic

Inside Sales / Customer Service +46 8 630 99 78 w.prtic@signode.com

Tommy Nilsson

Proposal Engineering – Europe Automation & Packaging Technologies +46 8 630 99 65 t.nilsson@signode.com

Henrik Karlsson

Commercial Manager Distribution Scandinavia +46 8 630 99 64 h.karlsson@signode.com

Service

Steffen Koch

Scandinavian Service Manager +45 6 035 47 24 skoch@signode.com

Stefan Alm

Servicetekniker norra Sverige, bandning/sträckfilmning +46 8 630 99 81 s.alm@signode.com

Roger Boman

Servicetekniker västra Sverige, bandning +46 8 630 99 82 r.boman@signode.com

Fredrik Lilja

Servicetekniker Mellansverige, bandning/sträckfilmning +46 8 630 99 88 f.lilja@signode.com

Per Saresjö

Servicetekniker södra Sverige, bandning/sträckfilmning +46 8 630 99 85 p.saresjo@signode.com

Martin Johnsson

Service Coordinator & Spare Part Service +46 8 6309987 m.johnsson@signode.com

Markus Uppling

Service Coordinator +46 8 630 99 83 muppling@signode.com

Lager

Stefan Karlsson

Customer Service / Inside Sales Manager Scandinavia +46 8 630 99 69 s.karlsson@signode.com

Tommy Andersson

Lager och transport +46 8 630 99 90 t.andersson@signode.com